Zuska po druhé dnu stále v čele Faldo Series

Saturday 27.06.2015

Zuska po druhé dnu stále v čele Faldo Series

Dnes se na hřišti v Telči rozhodovalo o tom, kdo po druhém kole Faldo Series projede cutem do nedělního velkého finále. Nakonec se do závěrečného kola probojovalo 73 talentovaných juniorů a juniorek, od kterých můžeme zítra vidět parádní golfové představení.
Počasí dnes golfu přálo, mírný větřík, teploty kolem 20 stupňů a jen pár drobných kapek, které po obědě spadly z oblohy, už od rána slibovaly ideální golfové podmínky. A kdo že si to brousí zuby na zisk prestižního titulu letošního vítěze Faldo Series? Mezi chlapci je situace jasná, nikoliv však rozhodnutá. Jiří Zuska zahrál i dnes 68 ran a celkově je na -8. Jeho největší pronásledovatel Šimon Zach zahrál dnes také 68 ran, tím ale Zuskův náskok čtyř ran ze včerejšího dne neumazal. Druhý po včerejším dnu, Matyáš Zapletal, dnes obešel hřiště v paru, klesl na třetí místo a na Šimona ztrácí před finálovým kolem dvě rány.
Mezi dívkami je situace ještě napínavější. Lídr po úvodním kole, Františka Luňáčková, ještě zlepšila svůj výkon a dostala se dnes o ránu pod par hřiště. Tímto skvělým výkonem zvýšila svůj náskok nad trojicí pronásledovatelek a do finálového kola tak nastupuje s luxusním náskokem čtyř ran. Dělené druhé místo drží trio ve složení Lea Klimentová, Marie Luňáčková a Gabriela Vítů.
Zítřejší den startuje v půl deváté ráno, ty nejlepší hráče čekáme na osmnáctém greenu okolo třetí hodiny odpolední. Po čtvrté hodině bude následovat vyhlášení výsledků. Pokud nemůžete být živě u toho, od 16 hodin jsme pro Vás připravili live stream ze závěrečného ceremoniálu na webu Golf Resortu Telč http://www.czgolf.cz/golf-resort-telc
Průběžné výsledky naleznete ZDE: http://www.cgf.cz/TournResults.aspx?IDTournament=445866377
Startovní listinu pro finálové kolo ZDE: http://www.cgf.cz/TournStartList.aspx?IDTournament=445866377

Golf Park Plzeň
Promotér Faldo Series Czech Championship