Junioři do 16 let si zahrají také v Berouně

Thursday 02.07.2015

Junioři do 16 let si zahrají také v Berouně

Jak jsme již před začátek turnaje Faldo Series Czech Championship informovali, telčský turnaj není jen kvalifikací na celosvětové Grandfinále, kde se vítězové jednotlivých kategorií utkají s desítkami vrstevníků z celého světa a předvedou své golfové umění pod dohledem samotného Sira Nicka Falda. O tom kdy a kde letošní Grandfinále proběhne, Vás budeme v následujících týdnech informovat. Jakmile bude oznámeno oficiální rozhodnutí, budete první, kdo se to dozví.
V letošním roce se organizátoři Faldo Series Czech Championship spojili s pořadateli turnajů WGM Beroun Junior a WGM Beroun Czech Open a připravili pro nejlepší hráče a hráčky do 16 let další motivační prvek do telčského turnaje – prvních 40 nejlepších juniorů a juniorek ve věku do 16 let obdrží Divokou kartu – plně hrazenou pozvánku na turnaj WGM Beroun Junior, který se uskuteční 4. 8. v Beroun Golf Resortu. Organizátoři turnaje WGM Beroun Junior teď v nejbližších týdnech osloví kvalifikované hráče s pozvánkou. Seznam hráčů, kteří si v Telči vyhráli pozvánku do Berouna, naleznete zde: http://www.cgf.cz/TournResultCategory.aspx?IDTournCategory=452862320
Navíc, absolutně nejlepší hráč do 16 let a zároveň absolutní vítěz Faldo Series Jiří Zuska, již obdržel při závěrečném ceremoniálu přímo z rukou promotéra WGM Beroun Czech Open Ing. Pavla Suchánka Divokou kartu na zářijový prestižní čtyřkolový WGM Beroun Czech Open. Jiří tak nejen, že zakusí atmosféru opravdu soutěžního, čtyřkolového golfu, ale také porovná síly s nejlepšími českými hráči z řad amatérů, ale i profesionálů.

Golf Park Plzeň
Promotér Faldo Series Czech Championship