Zahraniční turnaje Faldo Series se blíží

Monday 10.08.2015

Zahraniční turnaje Faldo Series se blíží

Je to již více jak měsíc, co jsme se dozvěděli jména pěti českých juniorů a juniorek, kteří si vybojovali účast na podzimním celosvětovém Grandfinále. V následujících dvou týdnech mohou těchto pět českých jmen doplnit další hráči a hráčky z České republiky – a to vítězstvím z kvalifikačních turnajích v okolních zemí. Každá kvalifikace je otevřená i hráčům ze zahraničí a proto ti hráči, kterým se Faldo Series Czech Championship třeba nevydařilo podle představ, se mají šanci na Grandfinále dostat i výhrou na turnajích Faldo Series v okolních zemích.
Již zítra začíná dvoukolový turnaj Faldo Series German Championship na hřišti The Faldo Course v resortu Arosa nedaleko Berlína. Hru nejen českých hráčů můžete živě sledovat zde:
http://livescoring.golf.de/albport/golfclubtv.jsp?pg=119341818&ps=119341815
Další, pro české hráče velice dostupný turnaj z rodiny Faldo Series, se koná 14.-16. srpna na hřišti Gradi Golf Clubu v polském Brzezně. Více jak týden před turnajem bylo přihlášeno několik českých hráčů a hráček, mezi favoritky svojí kategorie určitě patří Česky Johana Luňáčková a Tereza Málková.
Poslední turnaj, kterého se čeští junioři pravidelně ve velkém počtu účastní je Faldo Series Slovakia Championship, který se hraje v termínu 18.-20.8. na hřišti Black Stork ve Velké Lomnici.
O tom, jak si čeští talentovaní junioři na zahraničních turnajích Faldo Series Vás budeme informovat.

Golf Park Plzeň
Promotér Faldo Series Czech Championship