Grandfinále klepe na dveře

Friday 25.09.2015

Grandfinále klepe na dveře

Velkolepé Grandfinále Faldo Series 2015 je za dveřmi. Pojďme si nyní v krátkosti podívat, co šest českých juniorů a juniorek v příštích sedmi dnech čeká.
Celá akce začíná oficiálně již v neděli 27. září, kdy je naplánován příjezd, rezervace pondělního cvičného kola a registrace do turnaje všech zhruba 80 finalistů, případně volitelné cvičné kolo. Devatenácté Grandfinále bude slavnostně zahájeno v neděli večer, kdy se v Zeleném salónu resortu A-Rosa sejdou hráči a kompletní pořadatelský tým Faldo Series v čele se Sirem Nickem Faldem na brífinku a následné galavečeři.
V pondělí je na programu oficiální cvičné kolo, kde hráči dostanou příležitost poznat nástrahy Faldo Course Berlin. Mimo toho jsou od 10.00 a 14.00 hod připraveny pro hráče semináře a workshopy se samotným Sirem Nickem Faldem a jeho osobním koučem Keithem Woodem. Právě tato část je hráči velmi oceňovaná a velmi tak odlišuje Grandfinále Faldo Series od jiných vrcholných akcí.
Úterní osmou hodinou ranní bude na prvním odpališti Faldo Course oficiálně odstartován tříkolový vrchol sezóny ve světě Faldo Series. První hrací den se startuje podle kategorií, mimo to je na 18.30 hod naplánováno oficiální focení se Sirem Nickem na osmnáctém greenu sousedícího Arnold Palmer Course. Ve druhém dni odstartují flajty s nejlepšími hráči jako první a ve čtvrtečním finálovém kole budou hráči od hry vypouštěni jako na velkých turnajích – junioři a juniorky bojující o korunu krále Faldo Series zahájí hru jako poslední.
Výsledky letošního Grandfinále budeme znát okolo 17.30 hod, nechme se překvapit, kdo si vybojuje pozvánku na European Tour. Ceny nejlepším budou uděleny přímo z rukou Sira Nicka Falda během slavnostního galavečera a večeře, který bude definitivní tečkou za golfovou sezónou Faldo Series 2016. V pátek pak už jen čeká hráče cesta domů. Držme našim želízkům v ohni palce, o dění v resortu A-Rosa Vás budeme průběžně informovat.

Golf Park Plzeň
Promotér Faldo Series Czech Championship