Zpravodajství z druhého kola Grandfinále

Wednesday 30.09.2015

Zpravodajství z druhého kola Grandfinále

Druhé kolo Grandfinal Faldo Series je minulostí a čerstvý vítr, který dnes z Faldo Course na resortu A-Rosa udělal ještě o trochu linksovatější záležitost, přinesl českým nadějím na tváře další porci úsměvů. Hráči, kterým se včerejší kolo příliš nepovedlo, si napravili chuť a ukázali, že jsou schopni držet krok se světovou juniorskou špičkou. To byl případ například Patrika Jeřichy, který suverénním výkonem zahrál 70 ran (-2). Také Františce Luňáčkové se povedlo zopakovat včerejší famózní představení na první devítce, kde dnes zapisovala dokonce jeden eagle, na rozdíl od včerejška však nechybovala na druhých devíti jamkách a na leaderboadru se u ní rozsvítilo číslo 71 (-1). Zbytek českých hráčů více méně zopakoval své včerejší výkony: Jan Bryčka – 74 ran (+2), Jiří Zuska jun. – 76 ran (+4), Tomáš Návrata – 78 ran (+6), Gabriela Roberta Vítů – 79 ran (+7).
V průběžném pořadí po dvou kolech mají turnaj nejlépe rozehrán Patrik Jeřicha (celkem +5), který dosud vedoucí Američanku Alyu Abdulghany (-3) ztrácí 8 ran.
Držme hráčům palce do zítřejšího finále, vítr se má sice uklidnit, zato ale přijde ochlazení. První z Čechů, Tomáš Návrata, se do svého prvního drivu opře v 9.30 hod, následován bude v 9.55 hod Gabrielou Robertou Vítů, 10.05 hod Jiřím Zuskou a 10.45 hod Janem Bryčkou. Jako poslední do hry vystartují v 11.00 hod Františka Luňáčková a Patrik Jeřicha.

Golf Park Plzeň
Promotér Faldo Series Czech Championship