Zpravodajství z třetího kola Grandfinále

Friday 02.10.2015

Zpravodajství z třetího kola Grandfinále

Je dobojováno. Na Faldo Course resortu A-Rosa nedaleko Berlína spadly včera po 17.00 hod poslední paty do osmnácté jamky a sportovní část Grandfinále Faldo Series 2015 je tak definitivně minulostí.
Včerejší den byl jako stvořený pro golf – mírný větřík, slunce a teploty kolem 18 stupňů udělaly na podzimem se barvícím Faldo Course nejen pro hráče nezapomenutelný zážitek.
Čeští hráči potvrdili svoje kvality, a buď posouvali pořadím vzhůru, nebo minimálně potvrdili svoje pozice. Nejlépe dopadl z Čechů Patrik Jeřicha – včerejších 73 ran (+1) znamená v celkovém součtu dělené jedenácté místo napříč kategoriemi a dělené druhé v kategorii chlapců 19-21 let.
Druhý z Čechů skončil po včerejším skvělém výkonu 72 ran Jiří Zuska jun. Celkové dělené dvacáté místo a páté místo v kategorii nejmladších chlapců je jistě příslibem do budoucna.
Shodně na děleném třicátém místě absolutně se umístila hned dvojice českých juniorů – Františka Luňáčková (6. místo v kategorii starších dívek) a Jan Bryčka (dělené 7. místo mezi chlapci 17-18 let). O jednu ránu za nimi a tím dělený 35. skončil Tomáš Návrata, dělený 37. potom ukončil účinkování na Faldo Series benjamínek české výpravy Gabriela Roberta Vítů.
Takové bylo ve stručnosti letošní Grandfinále, v příštím týdnu se za ním ještě dopodrobna ohlédneme a přineseme postřehy jednotlivých účastníků.

Golf Park Plzeň
Promotér Faldo Series Czech Championship