PŘI PÁTEČNÍM FALDO AM-AM TURNAJI PADL HOLE IN ONE!

Sunday 07.08.2016

PŘI PÁTEČNÍM FALDO AM-AM TURNAJI PADL HOLE IN ONE!

V pátek 5.8.2016 na Dýšině proběhl AM-AM turnaj v rámci mezinárodního turnaje FALDO SERIES CZECH CHAMPIONSHIP. Tedy hra 1 Faldo amatérského hráče a 3 amatérů. Pro výpočet společného hcp flightu se plusové hcp nadějných juniorů odečetly od součtu ostatních hráčů. Toto číslo, vydělené třemi, se následně odečetlo od celkového součtu ran za celý tým. Šanci měli proto i hráči s vyšším hcp.

Už na 7. jamce se mohl radovat Dominik Pavouček, který zahrál, jak sám řekl" ESO" - tedy hole-in-one a odnesl si tak víkendový pobyt v hotelu Angelo Plzeň pro dvě osoby.

Ceny pro celkové vítěze věnovaly společnosti Golf Cleaner, For Golf, Office Depot a společnost Faldo.

V kategorii netto (po odečtu HCP) se umístily tyto týmy:
1.místo: Návrata Tomáš + Pavel Pelc + Aleš Ulm + Alexandr Vituško
2. místo: Pavouček Dominik + Šindelář Pavel + Mařík Filip + Ondřej Borský
3. místo: MELICHOVÁ Jana + Petr Boháč + Nela Šmolíková + Vladimír Zelenka

Kategorii brutto (počet ran) suverénně vyhrál tým ve složení ZUSKA Jiří jun. + Zscherp Lukáš + Gütter Milan + Vaicenbacher Ivoš, kteří do klubovny přinesli 62 ran!

Mladým juniorům děkujeme za podporu a ukázku své hry, a že bylo na co se dívat. Vítězům blahopřejeme a Vám všem, účastníkům prvního ročníku AM Faldo turnaje, patří náš obdiv, protože počasí na prvních 9 jamkách bylo velmi velmi nevlídné. Až na devítce přestalo pršet a golfisté „odhodili“ nepromokavé svršky a mohli se tak do hry ponořit jak se patří.

Od soboty patří hřiště právě mladým golfistům, čekají je tři kola. Tak tedy hezkou hru a hodně štěstí!

Golf Park Plzeň
Promotér Faldo Series Czech Championship